יחסי ציבורמאמרים

ריהוט משרדי

משרדים מהווים את המרכז המנהלי של עסקים רבים, ומשום כך, הם פעילים כל העת. רבים מהם פועלים במשך שתי משמרות ואחרים סביב השעון. יש צורך לצייד אותם בכל מה שנדרש ובכלל זה ריהוט משרדי, מכשור, ציוד משרדי ועוד.

צילום מסך officegur.co.il

מבין כל אלו לרהיטים יש נפח ונוכחות והם תופסים מקום רב. משום כך, בחירתם נעשית על פי הצרכים, גודל השטח הקיים, העיצוב הכללי של יחידת המשרדים, טעם אישי, יכולת כספית, נכונות להשקעה ועוד. בכל משרד יש צורך בכיסאות ושולחנות, בכיסאות מנהלים ופקידות, בשידות בארונות וכיוצא בזה. בנוסף, יותאמו רהיטים למטבחונים, לחדרי אוכל ועוד. כאשר מדברים על צרכים מיוחדים הרי שמתאימים את הרהיטים גם לאופי המקום.

משרד שבו יש קבלת קהל יזדקק גם לדלפק קבלה, לכורסאות ולכיסאות המתנה, לשולחן שעליו יעמדו מתקני שתייה חמה וקרה וכדומה. במשרד יוקרתי כורסאות ההמתנה יהיו מעור או מבד יוקרתי ואילו במשרדים ציבוריים יעדיפו כסאות מתכת עם ובלי ריפוד.

התאמת ריהוט למשרד

ניתן למצוא מגוון רחב של משרדים. אלו בשטח מצומצם יעדיפו ריהוט משרדי אחיד.  במרווחים יותר בהם יש מחלקות שונות  יעדיפו מנהלי משרדים רבים רהיטים מיוחדים לחדרי ההנהלה כדי ליצור מעמד  המבדיל בין מנהלים ועובדים מן המניין. במקרים אלו, בחדר המנהלים יהיה שולחן מנהלים יוקרתי, כסא מנהלים מהודר מעור, ארון משקאות נאה וכדומה. ניתן למצוא שולחנות מנהלים מעוצבים ונאים. כאלו עם פלטות עץ טבעי מלבניות ועם רגליים ישרות או אלכסוניות. בנוסף,שידות עם ובלי יחידות מגירות מתחת.   מרבית השולחנות עשויים מעץ אבל ניתן למצוא שולחנות העשויים  מתכת, זכוכית ועוד. ניתן למצוא שולחנות שיש בהם שילוב  של עץ ומתכת ואלו יהיו מעניינים ומיוחדים יותר. לשולחן מנהלים ניתן להצמיד שולחן ישיבות כך שתיווצר מערכת בצורת האות טי. כך יוכל המנהל לארח אורחים רבים ואף לקיים ישיבות ממושכות.

ריהוט מגוון

ריהוט משרדי אחר מותאם לצרכי הפקידות. הן תצטרכנה שולחנות עם פלטות רחבות שתאפשרנה להן עבודה נוחה. על כל שולחן כזה יהיה ניתן להניח מסמכים ותיקים רבים. לעיתים,  גם מערכת משולבת של מכונת צילום, פקס ומדפסת. לחילופין, ניתן להניח את המערכת הזאת על שידות או ארוניות ובמגירות שלהן להניח  ציוד משרדי מגוון. כסא הפקידה יהיה ארגונומי ומותאם לישיבה ממושכת. ריהוט משרדי מגיע בצבעי חום, אפור, שחור ולבן. אבל במשרדים רבים בהם יש רוח יצירתית ירצו צבעים פחות שמרניים כמו: אדמדם, כחול ועוד. כמובן, שהגוונים יותאמו לכלל עיצוב המשרד. מרבית האנשים רוכשים ריהוט מוכן אבל, בהחלט, ניתן לבצע הזמנה מיוחדת שתותאם בצורה מושלמת לצורת המשרד ולצרכיו. מומלץ לרכוש ריהוט משרדי איכותי אצל יצרנים ומשווקים בעלי מוניטין. המוצרים שלהם הינם איכותיים ובעלי גימור מושלם.  הם יובילו את הריהוט ואף ירכיבו אותו במקום. כך, שלקוחותיהם יכולים לקבל שירות מקיף ומקצועי.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

חוסם פרסומות מופעל

כדי לעזור לנו בהוצאות האתר, עליך לבטל את חוסם הפרסומות בדומיין האתר