ראשי » גירסאות » iOS 8.1

iOS 8.1

הגרלה לקראת החג | 15 רשיונות לתוסף PhotoAlbums+ for ios 8 אבטחת תמונות מתקדמת

לקראת חג חנוכה הקרב ובא, החלטנו לפנק את הגולשים שלנו ב-15 רישיונות עבור התוסף PhotoAlbums+ for ios 8 אשר משמש לאבטחת תמונות ע”י סיסמה ולהעברת תמונות לפי בחירה אישית דרך יישום התמונות של אפל, זאת באדיבות הרבה של צוות המפתחים המוכשרים במיוחד  SpiritOfLogic. למרות שיצאו לאחרונה עדכונים רבים למערכת ios 8, עדיין לא  נוספה האפשרות להגן על פרטיות התמונות שלנו או אפילו הצורך לסדר את התמונות שלנו לתיקיות ללא צורך בהעתקה …

המשך קריאה »

חדשות חמות | iH8sn0w מציג סרטון פריצה לא קשורה ל-ios 8.1.1 על אייפד 3

לאחר שאפל עדכנה את מערכת ios שלה ל-8.1.1 עבור מכשירי ה-iDevice , ובדרך גם סגרה את חורי הפריצה עבור כלי הפריצה שהייתה זמינה ל-ios 8.1 מאת צוות Pangu . כעת מגיע האקר הידוע iH8sn0w עם סרטון מהיוטיוב אשר מציג פריצה לא קשורה ל-ios 8.1.1 על אייפד 3.

המשך קריאה »

סידיה: התוסף Super Recorder – הקלטת שיחות לאייפון עם תמיכה ב-iOS 8

Super Recorder הינו תוסף מיוחד מהסידיה עבור האייפון מאת המפתח המוכשר יניב דנן, אשר משמש להקלטת שיחות ללא צורך בגורם שלישי אלא בהקלטה עצמאית ושמירתה בזכרון המכשיר , וכעת גם ניתן לשמור את ההקלטות בשרת הענן של גוגל -Google Drive לחיסכון בזיכרון המכשיר.ניתן גם לבצע שינוי קול מכל אודיו שקיים דרך המיקרופון או ספיקר אשר בבמכשירך ללא צורך בשירותים חיצוניים.   Super Recorder מקבלת באופן רציף מספר לא קטן של …

המשך קריאה »

סידיה: עדכון התוסף PkgBackup – גיבוי ושחזור המכשיר (7.0.7) עם תאימות ל-iOS 8

לפני ימים אחדים קבוצת אקרים Pangu שחררה עדכון לפריצה שלה עבור מערכת ios 8 , והנה הרבה מפתחים החלו לעדכן את התוספים שלהם וביניהם המפתח Jibril עם התוסף המיוחד שלו PkgBackup לגרסה 7.0.7 עבור תמיכה למערכת ios 8.

המשך קריאה »

סידיה | iFile – תוסף סייר הקבצים עודכן לגרסה 2.1.0-1 עבור ios 8

לאחר שדווח בתחילת שבוע שעבר על ציוץ מאת המפתח התוסף iFile שעובד על התמיכה עבור מערכת ios 8 , אתמול המפתח צייץ ציוץ נוסף בטוויטר על שחרור גרסה תואמת של iFile שמספרה 2.1.0-1 עם תמיכה עבור ios 8.

המשך קריאה »

חדשות חמות: Pangu8 בגרסה חדשה עם תמיכה בסידיה!

כפי שכבר הזכרנו לא פעם ולא פעמיים, במהלך סוף השבוע האחרון שוחררה הפריצה הכמעט-מלאה עבור iOS 8 ו-8.1, גם הפעם צוות Pangu דואג להיות ראשון. בנוסף, יצא לנו לדווח כי הפריצה ששוחררה הינה פריצה למפתחים וכעת נמצאת בגרסאות בטא ולכן סידיה לא מופיע בסוף התהליך – כעת כלי הפריצה מתעדכן לגרסה חדשה.

המשך קריאה »

רשימת התוספים מה-Cydia שתומכים ב-iOS 8 (מתעדכן)

לאחר שפורסם באתר על שחרור הפריצה ע”י צוות האקרים Pangu עבור גרסה ios 8 , החלו לצוץ שאלות רבות בקשר לתמיכה של תוספים רבים במערכת ההפעלה החדשה ios 8 . בנוסף גם Mobile Substrate עודכן ממש לאחרונה ע”י Saurik , ולמרות שתוספים רבים מתעדכנים במהירות,עדיין הרבה מהתוספים החדשים מחוץ לתמונה ולא הותאמו לפריצה החדשה ל-ios 8 .

המשך קריאה »

חדשות חמות : צוות האקרים Pangu שחרר פריצה עבור iOS 8 – iOS 8.1

לפני זמן קצר צוות Pangu שחרר את הפריצה המיוחלת עבור מערכת iOS 8 – iOS 8.1 לכלל המכשירים של אפל: iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5 and iPhone 4s iPad Air, iPad 4, iPad 3 and iPad 2 Retina iPad mini, 1st gen iPad mini 5th generation iPod touch

המשך קריאה »
כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?