חדשות אפלחדשות מהעולם

חדשות | אפל תפנה לסמסונג לצורך ייצור המעבד S1 עבור שעון ה-Apple Watch

לפי הדיווחים מ-DigiTimes , אפל תפנה לסמסונג לצורך ייצור המעבד S1 ותנצל את הידע והטכנולוגיה של שבבי ה-28 ננומטר במתקן הדרום קוראני, עבור שעון ה-Apple Watch שאמור להשתחרר בחודש מרץ השנה. לבינתיים חברת Advanced Semiconductor Engineering (ASE) מדווחת מנגד שהיא תייצר את מעבדי ה-S1 עבור המכשיר החדש.

Apple-S1

צריך לקחת בחשבון שייצור המעבד S1 עבור אפל , זה רק חלק אחד מהחבילה אשר תורמת לעיצוב המערכת השלמה. זה מאפשר לחברה לשלב כמה שבבים בחבילה אחת, והתוצאה רכיבים קטנים ודקים יותר תוך צמצום צריכת האנרגיה. חבילת ה-S1 תכלול זיכרון נייד DRAM , אחסון פלאש NAND ומעגלים חשמליים כמו למשל שליטה על חיבורים אלחוטיים וקלט מגע . זה עדיין לא ברור איזו חברה נבחרה לסייע בייצור הרכיבים המשניים של המוצר.

Samsung וחברת Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) , עם הטכנולוגיה המכובדת של מעבדי ה- 1Xnm FinFET צפויות להילחם אחת עם השנייה בייצור המעבד S2 עבור הדור השני של שעוני ה-Apple Watch .

לפי תחזית האנליסטים , הם מעריכים שאפל תבצע פחות משלוחים מהמתוכנן , כ-10 מיליון יחידות בשנת 2015 (ע”פ מקורות פנימיים).עם זאת האנליסטים אופטימיים יותר לגבי המכירות של הדור השני של ה-Apple Watch , עם יותר תוכנות משופרות במכשיר ועם מגוון רחב יותר של אפליקציות , וכמובן חומרה מתקדמת וחזקה יותר.

תגיות

דויד נמדר

ניסיון רב עם מערכת iOS ועם מוצרי אפל השונים ,ידע נרחב בפריצות למכשירי iDevice , בתוכנות וטוויקים שונים מה-Cydia.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים קשורים

Back to top button
cheap jerseys from china 
Close
Close

מזהה חוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך בנו על ידי השבתת חוסם המודעות שלך