חדשות אפלחדשות מהעולם

חדשות | אפל תפנה לסמסונג לצורך ייצור המעבד S1 עבור שעון ה-Apple Watch

לפי הדיווחים מ-DigiTimes , אפל תפנה לסמסונג לצורך ייצור המעבד S1 ותנצל את הידע והטכנולוגיה של שבבי ה-28 ננומטר במתקן הדרום קוראני, עבור שעון ה-Apple Watch שאמור להשתחרר בחודש מרץ השנה. לבינתיים חברת Advanced Semiconductor Engineering (ASE) מדווחת מנגד שהיא תייצר את מעבדי ה-S1 עבור המכשיר החדש.

Apple-S1

צריך לקחת בחשבון שייצור המעבד S1 עבור אפל , זה רק חלק אחד מהחבילה אשר תורמת לעיצוב המערכת השלמה. זה מאפשר לחברה לשלב כמה שבבים בחבילה אחת, והתוצאה רכיבים קטנים ודקים יותר תוך צמצום צריכת האנרגיה. חבילת ה-S1 תכלול זיכרון נייד DRAM , אחסון פלאש NAND ומעגלים חשמליים כמו למשל שליטה על חיבורים אלחוטיים וקלט מגע . זה עדיין לא ברור איזו חברה נבחרה לסייע בייצור הרכיבים המשניים של המוצר.

Samsung וחברת Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) , עם הטכנולוגיה המכובדת של מעבדי ה- 1Xnm FinFET צפויות להילחם אחת עם השנייה בייצור המעבד S2 עבור הדור השני של שעוני ה-Apple Watch .

לפי תחזית האנליסטים , הם מעריכים שאפל תבצע פחות משלוחים מהמתוכנן , כ-10 מיליון יחידות בשנת 2015 (ע”פ מקורות פנימיים).עם זאת האנליסטים אופטימיים יותר לגבי המכירות של הדור השני של ה-Apple Watch , עם יותר תוכנות משופרות במכשיר ועם מגוון רחב יותר של אפליקציות , וכמובן חומרה מתקדמת וחזקה יותר.

דויד נמדר

ניסיון רב עם מערכת iOS ועם מוצרי אפל השונים ,ידע נרחב בפריצות למכשירי iDevice , בתוכנות וטוויקים שונים מה-Cydia.

מאמרים דומים

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

חוסם פרסומות מופעל

כדי לעזור לנו בהוצאות האתר, עליך לבטל את חוסם הפרסומות בדומיין האתר