חדשות מהעולם

חדשות: משטרת ארה”ב אסרה את השימוש בכיסוי מסויים

לאחרונה הוצג למכירה בחנויות מגן מסויים בצורת אקדח שהתחיל להיות פופולרי מאוד בקרב צעירים הנראה בצורת אקדח דבר לכשעצמו חמוד ולעיתים משעשע אך .. יש כאלה שמנצלים את אופן הדימוי שלו לאקדח שנראה כמעט אמיתי ומעלים את החשש מפני מעשי שוד וכל מיני דברים הגורמים לבהלה בציבור.

הכיסוי בצורת אקדח המדובר !
הכיסוי בצורת אקדח המדובר !

אז… משטרת ארה”ב בהתחלה ניסתה להביא למודעות הציבור כי מדובר בכיסוי בצורת אקדח ואין ממה לחשוש אבל ככל שעברו השעות והימים גורמים בקרב עולם הפשע ברחבי כל ארה”ב התחילו להשתמש בכיסוי הזה למטרות שלהם דבר שהעלה את רמת הפשע ורף מעשי השוד עלה ממש פלאים וכל זה באמצעות אותו כיסוי אקדח .

ב-24 שעות האחרונות משרד התובע הכללי בארה”ב הוציא צוו איסור שימוש בכיסוי הזה והוציא אותו מהחוק לחלוטין וכל זה בשל בהלה שהציבור חש מפני מעשי השוד הרבים שאירעו ייתר על המידה בשבועיים האחרונים מאז יצא למכירה בשוק .. נכון לכתיבת שרות אלה עדיין ניתן לרכוש את הכיסוי הנ”ל באמזון .

מספר שאלות:
האם כיסוי זה יגיע לישראל ?
האם מדינת ישראל תאסור שימוש בכיסוי זה ?
האם ימכר בשוק הישראלי וישמש גם כאן למעשי שוד ?

שאלות רבות וטובות יש ואפשר לשאול והן רבות אבל… בטיחות והרגעה של הציבור חשובות כפליים .. מה דעתכם בנושא אני אשמח לשמוע .

תמונה נוספת להמחשה !!
תמונה נוספת להמחשה !!

אלון חן

שמי אלון חן , אני מייסד ובעליו של האתר הזה , עובד עם מיטב המפתחים הגדולים בעולם מבצע לוקליזציה לעברית מלאה לכל האפליקציות הקיימות , אני יודע לעזור ולתת המון . צרו קשר איתי בדוא"ל או בפייסבוק שלי אני עונה לכולם. זה הזמן להוסיף אותי כחבר בפייסבוק שלכם

תגובה אחת

  1. יש את זה גם באיי ביי , בכל אופן כיסוי דבילי ומגושם שלבטח יהיה לגנבים הרבה יותר קל לשדוד את הטלפונים הללו בגלל שהם בולטים החוצה כמו בתמונה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים קשורים

Back to top button
cheap jerseys from china 
Close
Close

מזהה חוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך בנו על ידי השבתת חוסם המודעות שלך