יחסי ציבורמאמרים

רמקולים שקועים Klark & Helmer – האם כדאי לקנות?

ברוב המקרים, הרמקולים השקועים יהיו היקרים משאר סוגי הרמקולים השונים, למה? הרמקולים השקועים מצריכים איכות גבוהה יותר של סאונד ומבנה חזק יותר שיפעל בצורה הרצויה גם כאשר הוא נמצא בשקע הקיר.

צילום: יח”צ

יש הרבה חברות המתמחות במוצרי סאונד והגברה, רוב המחירים די זהים. חברת Klark & Helmer הינה מבין החברות היקרות יותר בתחום. האם באמת שווה להשקיע סכום גבוה עבור רמקולים שקועים של חברת Klark & Helmer או להתפשר על מוצר פשוט יותר?

לפי מה המחיר של הרמקולים השקועים מבית היוצר Klark & Helmer נקבע?

המחיר נקבע בהתאם למספר פרמטרים

  • תאריך ייצור – מוצרים שכבר נמצאים זמן מה בשוק יוזלו מדי תקופה. ההסבר לכך הוא שכרגע יש מוצרים שהם יותר טכנולוגיים בשוק ולכן אי אפשר להשאיר את אותה המחיר לכל אורך הזמן.
  • עוצמה – לרוב המוצרים הפחות עוצמתיים של החברה יגיעו בסט כפול, קנייה בודדת של הרמקול השקוע תהיה במחיר מאוד נמוך. ככל שעוצמת הוואט יותר גדולה ומצד שני המוצר יותר קטן כך גם הוא יהיה יקר יותר, הושקע הרבה זמן עבודה על מוצר כזה.
  • טכנולוגיה – כמובן, ככל שהמוצר יותר מתקדם טכנולוגית כך המחיר שלו מתייקר, בין אם מדובר על רמקול שקוע בלוטוס ובין אם מדובר על רמקול שקוע חסין מים למקלחת וכד’… יש גם את הרמקולים השקועים הסטנדרטיים שהמחיר שלהם נקבע לפי המפרט הטכני של המוצר.
  • סוג סדרה – לחברת Klark & Helmer יש מספר סדרות מאוד נמכרות. המחיר כמובן נקבע גם בהתאם לסדרה.
  • הסדרה הזולה ביותר של חברת Klark & Helmer היא סדרת HK, עבור סדרה זו נצטרך להשקיע סכומים של 600 שקלים עד 900 שקלים. הדגמים של הסדרה הם HK 4; HK5 למה המחיר עבורה נמוך מהשאר? מכיוון שמדובר כאן על מוצרים הנחשבים למבין הדגמים הראשונים של החברה, בסדרה זו נמצא צורות שונות של רמקולים שקועים – מלבניים ועגולים. על אף המחיר הנמוך עוצמת הוואט במרבית המוצרים גבוהה.
  • הסדרה השנייה היא סדרת iX, עבור סדרה זו נצטרך להשקיע סכומים של 1,000 ש”ח ועד 1,200 ש”ח.
  • הדגמים שנוכל למצוא בסדרה זו הם: IX. זאת אחת הסדרות היוקרתיות שלחברת Klark & Helmer  , גם כאן יש את אותו מגוון הצורות של הרמקול השקוע, מלבני ועגול. אחד מההבדלים הניכרים בין סדרה זו לקודמת הוא מהבחינת העיצובית. הסדרה הזאת הרבה יותר מושכת את עין המבקרים והיא הרבה יותר מודרנית.
  • הסדרה השלישית והאחרונה של החברה מונה מספר דגמים יוקרתיים. שם הסדרה הוא iQ והדגם העיקרי הוא iQ הוא הדגם החדש ביותר של החברה, מחירו עומד כיום על 1500, ש”ח. מה שמאפיין את המוצר הוא אלף כל העיצוב המרשים שלו והקשיחות, ודבר שני המפרט הטכני העוצמתי של דגם זה נותן לנו דברים שכמעט ואף חברה לא מציעה, במיוחד לא בטווח המחירים הזה.

מה הבלאי של מוצרי Klark & Helmer ?

הבעיה העיקרית של הצרכן הישראלי הוא שאותו אדם מסתכל על מחיר הקנייה ולא על מה שעלול לקרות לאחר מכן. יש הרבה חברות מוכרות וכאלה שפחות שמציעות לנו מוצרים במחירים ממש נמוכים ולעיתים אפילו מחשידים, יש שתי סיבות לכך: הסיבה הראשונה היא שהמוצר הוא פשוט, אין לא מפרט טכני מפוצץ והוא נחשב לדי בנאלי, אבל כן יעשה את העבודה. הסיבה השנייה הוא שאותה חברה יודעת שהבלאי של המוצר גבוה, אדם שמשקיע הרבה כסף על רמקול שקוע רוצה שהוא יישמר לו לאורך זמן ממושך. כאן Klark & Helmer  נכנסת לתמונה. אמנם המחירים של החברה יכולים להיות גבוהים בחלק מהמוצרים, אבל הבלאי של המוצרים שלה מאוד נמוך. בתור אנשים שחיים את עולם הסאונד וההגברה ועובדים עם לקוחות באופן תמידי, כמעט ואין תלונות או תקלות למוצרים של החברה – Klark & Helmer בטוחה בטיב המוצרים שלה ובוחרת את החלקים האיכותיים ביותר, ולכן המחירים יהיו בהתאם.

אופן הרכבה עלול לייקר את המחיר

כל הרכבה של רמקול שקוע בקיר כרוכה בהתערבות של איש מקצוע, כאשר מדובר על ייצור שקע הקיר עלינו לבחור בקפידה את אותו בעל מקצוע שיעשה את השקע בגודל הנכון ובצורה הנכונה והקלה ביותר. מומלץ עוד בשלב שלדת הבית לעדכן את איש המקצוע כדי שיפעל בהתאם. אם כבר יש לכם שקע בקיר, ההרכבה מאוד פשוטה ולא מצריכה איש מקצוע כאשר מדובר על רמקול שקוע מבית היוצר Klark & Helmer . יש חברות אחרות שההרכבה וההפעלה של הרמקולים השקועים לעיתים תצריך ממכם להביא מומחה למוצרי סאונד עד לבית כדי שהוא ירכיב בעצמו את המוצר, כאן יש לנו עוד הוצאה כספית.

השוואה לחברות זולות יותר

אם נשווה את חברת Klark & Helmer לחברות אחרות בתחום, בין היתר חברות סיניות, סביר להניח שהמחירים יהיו נמוכים משמעותית. מצד שני, אם אתם לא מוכנים להתפשר על איכות הסאונד מוטב שלא תקנו מאותן חברות. המחירים נמוכים יותר כאשר מדובר על מפרט טכני חובבני או על חברות שיש להן בלאי גבוה. חברת Klark & Helmer o נמצאת באותו קו כמו החברות המוכרות והאיכותיות שיש בשוק שלהן גם יש מוצרים באותו טווח מחירים. חברות כמו: Onkyo, Bose, Polk Audio,עוד… זכרו, מחיר נמוך תמיד צריך לבדוק בקפדנות לפני שמוציאים את כרטיס האשראי.

מסקנות

השאלה הראשית היא האם רמקולים שקועים של חברת Klark & Helmer  שווים את המחיר. ברוב המקרים המחיר בהחלט שווה את מה שהחברה מציעה. יש מוצרים בודדים שיחסית יקרים במעט וניתן באמת למצוא אצל המתחרים מוצרים דומים במחיר נמוך יותר (בעיקר בסדרת TC). חברת Klark & Helmer  דואגת לכך שחווית המשתמש תהיה בלתי נשכחת, איכותית וללא תקלות. המוצרים של החברה בהחלט שווים את המחיר.

אם אתם במסע חיפושים אחר רמקולים שקועים, כנסו לאתר הגדול והמקיף  בתחום הסאונד של חברת ענק הסאונד בכתובת: https://www.sound-systems.co.il, ובחרו לכם את הרמקולים שקועים לבית החדש שלכם.

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

חוסם פרסומות מופעל

כדי לעזור לנו בהוצאות האתר, עליך לבטל את חוסם הפרסומות בדומיין האתר