יחסי ציבורמאמרים

4 מדונות אלחוטיות מומלצות למדריכי ספורט

מדונה אלחוטית היא מוצר מאוד פופולרי בקרב מדריכי ספורט המוצר עצמו תמיד כולל מערכת שלימה של מיקרופון אלחוטי בתצורת מדונה, משדר המחובר לגוף המדונה או לגוף הדובר וכמובן מקלט המחובר אל מערכת הגברה, באמצעות מדונה אלחוטית במיוחד כזו בעלת משדר מובנה חופש התנועה רחב בהרבה והידיים פנויות לפעילות, מסיבה זו מדונה אלחוטית היא התשובה לצרכים מדריכי הספורט וכושר.

צילום יח”צ

בכתבה זו נדבר ונפרט על מוצר די ספציפי, מדונה אלחוטית איכותית, המתאימה למדריכי ספורט או כושר למניהם.

ישנן מספר רב של חברות ומותגים המייצרים דגמי מיקרופון מדונה המתאימים למשימה, במאמר זה נתמקד בארבעה סוגים שונים של מיקרופונים המומלצים בקרב מדריכים, מפעילים ומורים, הדגמים שנתמקד בהם ;

TRX Audio x4000pro

Shure PGA 31

SAMSON airline 88

TRX Audio 6298HH

כל הדגמים הללו מוכרים ונמכרים למטרות עליהן דיברנו כגון הדרכת ספורט, ריקוד, כושר ספינינג וכו..  כל ארבעת הדגמים מומלצים לשימוש בקרב החוגים הללו והיום נדבר עליהם ונבחן את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

TRX Audio X4000PRO:

  1. המדונה האלחוטית הראשונה שנדבר עליה היא הTRX Audio X4000PRO, מדובר על מיקרופון מדונה בכך משדר מובנה כמו אחרים מומלצים בקטגוריה, הX4000PRO הוא הפורץ החדש לקטגוריה ומסתמן כמוצר מהימן ואיכותי , פועל באמצעות תדרי UHF משתנים והקליטה מספקת מרחב מאוד גדול של תנועה כאשר היא קולטת את המשדר בקלות גם ממרחק של 60 מטר במקום סגור, יש לציין שמדונה עצמה מאוד נוחה לשימוש ורצועת התמיכה המסופקת עם המדונה עוזרת מאוד לחבישה נכונה ונוחה, בסך הכל מדובר על מדונה איכותית ועמידה, איכות הסאונד גבוהה בהחלט והמוצר עומד בכל מה שהבטיח.

Shure PGA31

  1. המיקרופון הבא הוא הShure PGA31, מדובר על מוצר מוכר מאוד שכבר שנים עושה את עבודתו בתחום, shure היא אחת מחברות המיקרופונים הטובות בעולם ומדונה האלחוטית בעלת המשדר המובנה PGA31 עונה גם היא על רוב הדרישות ממיקרופון מדונה איכותי, גם כאן המיקרופון קולט באמצעות תדרי UHF משתנים, וגם כן המשדר ממוקם על גוף המדונה מה שנקרא משדה מובנה, כך שאין שום צורך להניח מקלט על החגורה או על  המכנסיים,אין ספק שהpga31 הוא מיקרופון מדונה מצויין נוח וקל יחסית לתפעול אך נמצא מאוד גבוה בקטגוריית המחיר.

airline 88 SAMSON

  1. המיקרופון הבא שנדבר עליו הוא הairline 88 של SAMSON שנכנסה לתודעה הרבה בזכות הדגם הקודם של המדונה האלחוטית בעלת משדר מובנה ,ה Airline77 שהיה מיקרופון מדונה מוצלח בהחלט עמיד ואיכותי, היורש שלו AIRLINE 88 לא מוצלח באותה המידה, אך עדיין יתפקד כמיקרופון סביר בהחלט, חיסרון משמעותי יחסית הוא מידת המדונה הגדולה אשר מתקשה להתקבע כל רוב הראשים באופן אידיאלי.

TRX Audio 6298hh

  1. המדונה האחרונה שנדבר עליה היא ה TRX Audio 6298hh

בניגוד לכל המדונות הקודמות במאמר זה ה6298 גם כוללת סט הכולל 2 מדונות וחוץ מזה גם אינה בעלת משדר מובנה אלא משדר שממוקם על הגוף, על המכנסיים או החגורה, יש לציין שהמשדר קליל למדי ומשקלו אינו מהווה נטל לנשיאה.

מעבר לעובדות האלו, גם ה6298 עובד על תדרי uhf משתנים הנותנים מענה מצויין כאשר מדובר על איכות עוצמה וביצועים כלליים, אם אנו מקבלים העובדה שישנו משדר הממוקם על גוף הדובר אז ה6298 יש עשה את העבודה כראוי וישמע מצויין לכל שימוש.

מסקנות

המסקנה הכללית היא שכל המיקרופונים שעליהם דיברנו מתאימים באופן מובהק לשימושים טיפוסיים של מדריכי ספורט וכושר, כולן עונים על הדרישה של ביצועים נוחות ואיכות, אולי רק הairline88 סובל מחיסרון בתחום הנוחות והעמידות, מי שלקח את הבכורה לאחר השוואה של כל הנתונים , הכוללים יכולות טכנולוגיות, ביצועים בשטח, מחיר, איכות סאונד, מרחק, ועוד.. הגעתי למסקנה שהx4000pro של TRX Audio הוא המנצח בהפרש קטן מדגם ה-6298 ומה shure. ראוי לציין כי הוא הגיע למעמד בעקבות ביצועים מרהיבים וסאונד איכותי במיוחד וכל זאת במחיר יחסית סביר, לא כמו הpga31 וה-6298 שאמנם הראו יכולות מצויינות בביצועים אך נמצא הרבה מעבר בקטגוריית המחיר.

דגמים אלו ועוד רבים אחרים ניתן להשיג במרכז הסאונד – יבואני מדונות אלחוטיות וציוד הגברה.

https://www.projector-audio.co.il

מאמרים דומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close

חוסם פרסומות מופעל

כדי לעזור לנו בהוצאות האתר, עליך לבטל את חוסם הפרסומות בדומיין האתר